Michal Horák otevřel Vopici

15. července 2020
Michal Horák otevřel Vopici

Slavnostního otevření Volyňského pirátského centra (Vopice) se v neděli 12. 7. 2020 zúčastnil také Michal Horák, pirátský kandidát do Senátu v obvodu č. 12. - Strakonicko.

„Kdysi jsem říkal, že taková centra naše strana ještě úplně nepotřebuje, nicméně naštěstí čas ukázal, že jsem se mýlil. Čepice (Českobudějovické pirátské centrum) je dneska úžasná záležitost, funguje dobře a všichni jsme rádi, že ji máme. Stejným způsobem teď vzniká Vopice, což je báječné. Popřál bych jí, aby splnila svůj účel, tedy aby opravdu sloužila jako místo, kde lidi poznají, proč tady Piráti jsou a co chtějí pro tuto zemi udělat,“ uvedl v proslovu Michal Horák.

Volyňské pirátské centrum provozuje Ing. arch. Veronika Kovářová, jedna z kandidátek do krajského zastupitelstva, a bude fungovat jako komunitní prostor pro tvořivé, kulturní, vzdělávací a společenské akce.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.