Ivan Bartoš přijede podpořit Piráty do šesti jihočeských měst

Ivan Bartoš přijede podpořit Piráty do šesti jihočeských měst

Předseda Pirátů a poslanec PSP ČR Ivan Bartoš v rámci své předvolební šňůry po městech České republiky přijede ve dnech 28.-29. září podpořit šest jihočeských měst: České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, Třeboň, Týn nad Vltavou a Hluboká nad Vltavou. Zastaví se jako host na pirátských akcích, kde bude besedovat s občany o práci ve sněmovně a otázkách, které lidi pálí v regionu.

pátek 28. září

Hluboká nad Vltavou, 10-12 h, Piknik u Munického rybníka, mezi hlubockým kruhovým objezdem a rybníkem

České Budějovice, 15-18 h, Na Lannovce s Piráty, Rodinné odpoledne plné her, hudby a legrace. Lannovkou tě sveze vláček, šermíř tě zasvětí do svého umění, najdeš poklad. Čeká tu na tebe spousta atrakcí a setkání s kapitánem Pirátů v Českých Budějovicích Lukášem Marešem.

Třeboň, od 18 h, pirátská hudba na náměstí – skupina Pirates of the pubs z Českých Budějovic, večer v hospodě U Čerta od cca 19 hodin

Týn nad Vltavou, 17-24 h, v Art caffe bar na Nábřeží 5. května. Přijďte posedět a seznámit se s kandidáty do zastupitelstva města. Součástí akce jsou besedy Pirátských poslanců o aktivitách ve sněmovně a koncerty převážně lokálních kapel se zlatým hřebem a to kapelou Pirates of the pubs.

  • Beseda s poslankyní Olgou Richterouvou
  • Koncert (kapela bude upřesněna později)
  • Beseda s poslancem Mikulášem Peksou
  • Koncert (kapela bude upřesněna později)
  • Historky ze sněmovny - Ivan Bartoš
  • Koncert - Pirates of the pubs
  • Jamování

sobota 29. září

Tábor, 9-12 h, Finální meeting táborské kampaně, na náměstí TGM, na hlavní Tř. 9. května, Ivan Bartoš by měl dvakrát vystoupit od 11 hodin, nebude chybět stánek s pirátským merchem a Pirátskými listy

Jindřichův Hradec,14-18 h, Sportovní odpoledne s Piráty, sportovní klání pro politiky i veřejnost

Článek o návštěvě Ivana Bartoše 17. srpna v Písku si můžete přečíst ZDE.


Související články

Volby
Ivan Bartoš

Sdílení je aktem lásky

Sdílení je aktem lásky

Navrhni úpravu