Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

22. listopadu 2023
Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.

Samotné Krajské fórum začne ve 13:00 v Táborském Pirátském Centru neboli TaPiCe. Přijede za námi kandidát do Evropského parlamentu, neurochirurg a zástupce Mladých lékařů @albert.sterba.

Chystáme se také zapojit do Maratonu psaní dopisů Amnesty International.

Od 13 hodin se na vás tedy budeme těšit v TaPiCe! Více informací k setkání a kompletní program najdete na našem fóru: https://pi2.cz/kfta

Pokud se nemůžete zůčastnit, můžete nás sledovat jako vždy i online:
https://jitsi.pirati.cz/jck

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zuzana Kudláčková: Chceme Budějce představit Evropě!

Zuzana Kudláčková: Chceme Budějce představit Evropě!

Na čtvrtém místě naší kandidátky do letošních krajských voleb je Zuzana Kudláčková. Znát ji můžete z Českých Budějovic, kde se po minulých komunálních volbách stala náměstkyní primátorky. Na starosti má životní prostředí, územní skupiny a především kulturu. A právě s ní se teď pojí velký projekt, který už nyní začíná měnit prostředí v krajském městě a jeho vrcholem bude rok 2028 – Evropské hlavní město kultury (EHMK).