Změny v posádce budějovických Pirátů

17. září 2019
Změny v posádce budějovických Pirátů

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Na svůj zastupitelský mandát a členství ve školské komisi rady města se k 6. září rozhodla rezignovat Adéla Kučerová, členka klubu Pirátů s podporou Zelených. Tento krok se rozhodla učinit z důvodu narůstajících pracovních povinností spojených s rozvojem dvou soukromých mateřských a jedné základní školy, které vede.

Novým členem zastupitelstva města se namísto ní stal Josef Špak, který je předsedou místní organizace Pirátů na Českobudějovicku a čerstvě také předsedou jihočeské krajské organizace.

Josef Špak zároveň zaujme místo v čele Výboru pro veřejnou správu a IT zastupitelstva města po Lukáši Marešovi, který na tuto funkci z důvodu návratu ke svému povolání k 12. září 2019 rezignoval. K této problematice má Josef Špak velmi blízký vztah, neboť se IT dlouhodobě zabývá ve své profesi.

Novým členem školské komise rady města se stal Kamil Podzimek, jež je vedoucím pracovníkem ve společnosti Jihočeský streetwork Prevent. Ta se dlouhodobě věnuje prevenci patologických jevů ve společnosti. V letošním roce byl oceněn cenou „Osobnost neziskového sektoru pro rok 2018“. Věříme, že Kamil Podzimek bude proto platným členem komise, do níž přinese svůj odborný vhled preventisty.

cb-pirati-mensi

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.