Zapojte se do aktivit mediálního odboru jihočeských Pirátů

14. března 2018
Zapojte se do aktivit mediálního odboru jihočeských Pirátů

Před více než rokem byl jihočeskými Piráty zřízen krajský mediální odbor (MO), jehož cílem bylo větší zviditelnění Pirátů navenek a zároveň zlepšování PR o jejich činnosti. Po prvním roce zkušebního fungování, kdy se o PR starali především vedoucí MO a krajský koordinátor, bychom rádi mediální tým rozšířili o další zajímavé lidi, kterým nejsou média a PR cizí, jsou kreativní a rádi pracují v inspirativním týmu.

Chtěli bychom mezi námi přivítat psavce, rešeršisty, grafiky, fotografy, filmaře, tipaře či další kreativní profese, s nimiž bychom připravovali obsah Jihočeského webu Pirátů i místních sdružení, stejně jako bychom se starali o pirátské profily na sociálních sítích, natáčeli videa, pořádali tiskové konference a další akce. Nyní bude velmi aktuální příprava předvolebních Pirátských listů pro jednotlivá města, kde se budou stavět pirátské kandidátky.

Mediální odbor se nejen v tomto horkém volebním období bude snažit vyhledávat atraktivní témata, zpracovávat je a dále pružně publikovat. Bude současně napomáhat k rozšiřování základny fanoušků a sympatizantů. Celkově se bude snažit o pozitivní obraz Pirátské strany v jihočeském regionu společně s krajským koordinátorem, pirátským centrem ČePiCe v Českých Budějovicích a všemi zainteresovanými Piráty a příznivci.

Vy, kteří chcete být u toho, u změn v naší společnosti a v našich městech, a chcete těmto změnám napomoci, kontaktujte vedoucího mediálního odboru Zbyňka Konvičku na e-mailu: mediajck@pirati.cz. Nezapomeňte uvést tel. číslo a Vaše dovednosti, stejně jako oblasti, v jakých byste chtěli jihočeským Pirátům podat pomocnou ruku. Budeme se těšit na případnou spolupráci!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.