Pomozte nám na cestě za lepší společností - politiku děláme pro vás, dělejte ji s námi

21. února 2020
Pomozte nám na cestě za lepší společností - politiku děláme pro vás, dělejte ji s námi

Zdravím všechny příznivce a přátele Pirátů, dostal jsem důvěru vést naši kandidátku v tažení na Krajský úřad a jako lídr pro nadcházející volby vám chci poděkovat za veškerou přízeň, pomoc a podporu, kterou jste nám doposud věnovali.

Vytrvale jako strana rosteme a sílíme, nicméně je s tím spojen i narůstající objem práce, kterou musíme odvádět. Blížící se krajské volby jsou právě teď dalším cílem na cestě za kultivovanou a rozvinutou společností 21. století. Uskuteční se v říjnu tohoto roku a Piráti, jako nejsilnější opoziční strana, budou slyšet. A čím víc nás bude, tím lépe to zvládneme.

Stejně jako ve volbách rozhoduje každý hlas, tak v přípravě na ně rozhoduje každý dobrovolník. Potřebujeme každé ruce, nohy a mozky, které mají dobrou vůli, chtějí něco změnit a podílet se na zlepšení životních podmínek obyvatel v jižních Čechách.

Možností, jak se zapojit, je celá řada, můžete například: * Roznášet Pirátské listy a šířit tak zásadní pirátské myšlenky, * vylepovat pirátské plakáty a roznášet další materiály v okolí svého bydliště, * vysvětlovat náš program svým známým i neznámým, rodičům, prarodičům, dětem nebo vnoučatům, * přeposlat tenhle e-mail svým kamarádům a dalším lidem, které by mohl zajímat, * dát nám like na Facebooku zde - https://www.facebook.com/pirati.jck/ a i jinde na sociálních sítích hájit v diskuzích s občany naše stanoviska, * přispět na náš transparentní bankovní účet 2100048174/2010, * vyvěsit si banner (plachtu s oky) na svůj plot, balkon nebo okno, * nalepit si pirátský plakát na okno, * dát si rámeček na FB ke své ikonce (profilové fotce), * podpořit místní sdružení Pirátů v místě bydliště, * stát se jednou/jedním z nás.

Proč vlastně Pirátům pomáhat?

Protože jsme jediná moderní strana v republice.<br Protože máme všichni stejný cíl.

Protože i když otevřenost někdy bolí, demokracie se bez ní neobejde.

A protože Piráti jsou důkazem toho, že to jde dělat i jinak.

Díky za Váš čas, přečtení a zamyšlení, jak nám můžete pomoci. Budeme vděční za cokoli.

Politiku děláme pro vás, dělejte ji s námi!

Zde nám dejte o sobě vědět - https://forms.gle/L92Dtb1hkcEpdHxH8 Děkujeme

Za jihočeské Piráty

MUDr. Lukáš Mareš, lídr do krajských voleb

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.