Pomozte nám na cestě za lepší společností - politiku děláme pro vás, dělejte ji s námi

21. února 2020
Pomozte nám na cestě za lepší společností - politiku děláme pro vás, dělejte ji s námi

Zdravím všechny příznivce a přátele Pirátů, dostal jsem důvěru vést naši kandidátku v tažení na Krajský úřad a jako lídr pro nadcházející volby vám chci poděkovat za veškerou přízeň, pomoc a podporu, kterou jste nám doposud věnovali.

Vytrvale jako strana rosteme a sílíme, nicméně je s tím spojen i narůstající objem práce, kterou musíme odvádět. Blížící se krajské volby jsou právě teď dalším cílem na cestě za kultivovanou a rozvinutou společností 21. století. Uskuteční se v říjnu tohoto roku a Piráti, jako nejsilnější opoziční strana, budou slyšet. A čím víc nás bude, tím lépe to zvládneme.

Stejně jako ve volbách rozhoduje každý hlas, tak v přípravě na ně rozhoduje každý dobrovolník. Potřebujeme každé ruce, nohy a mozky, které mají dobrou vůli, chtějí něco změnit a podílet se na zlepšení životních podmínek obyvatel v jižních Čechách.

Možností, jak se zapojit, je celá řada, můžete například: * Roznášet Pirátské listy a šířit tak zásadní pirátské myšlenky, * vylepovat pirátské plakáty a roznášet další materiály v okolí svého bydliště, * vysvětlovat náš program svým známým i neznámým, rodičům, prarodičům, dětem nebo vnoučatům, * přeposlat tenhle e-mail svým kamarádům a dalším lidem, které by mohl zajímat, * dát nám like na Facebooku zde - https://www.facebook.com/pirati.jck/ a i jinde na sociálních sítích hájit v diskuzích s občany naše stanoviska, * přispět na náš transparentní bankovní účet 2100048174/2010, * vyvěsit si banner (plachtu s oky) na svůj plot, balkon nebo okno, * nalepit si pirátský plakát na okno, * dát si rámeček na FB ke své ikonce (profilové fotce), * podpořit místní sdružení Pirátů v místě bydliště, * stát se jednou/jedním z nás.

Proč vlastně Pirátům pomáhat?

Protože jsme jediná moderní strana v republice.<br Protože máme všichni stejný cíl.

Protože i když otevřenost někdy bolí, demokracie se bez ní neobejde.

A protože Piráti jsou důkazem toho, že to jde dělat i jinak.

Díky za Váš čas, přečtení a zamyšlení, jak nám můžete pomoci. Budeme vděční za cokoli.

Politiku děláme pro vás, dělejte ji s námi!

Zde nám dejte o sobě vědět - https://forms.gle/L92Dtb1hkcEpdHxH8 Děkujeme

Za jihočeské Piráty

MUDr. Lukáš Mareš, lídr do krajských voleb

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články