Přidejte se do krajských pirátských expertních týmů

Přidejte se do krajských pirátských expertních týmů

Chcete se podílet na politice v Jihočeském kraji? Hledáme příznivce z řad odborné i laické veřejnosti, kteří chtějí říct svůj názor, pracovat společně na zlepšování života v našem kraji a pomoci pirátským krajským zastupitelům dělat co nejlepší rozhodnutí.

Hledáme nadšence, kteří chtějí sami sebe dále vzdělávat a pomohou na společných setkáních i mimo ně v oborech financování, zdravotnictví, sociální politiky a bydlení, školství, životního prostředí a zemědělství, sportu, územního rozvoje a plánování, dopravy, IT – Smart city, bezpečnosti, kontroly, kultury, transparence nebo cestovního ruchu.

Již tento pátek 19. 11. proběhne setkání týmu SOVA (SOciální a Vzdělávací Agenda), a to od 16:00 hodin online na adrese https://jitsi.pirati.cz/sova (Stačí kliknout a okamžitě dojde ke vstupu do virtuální místnosti. Kromě mikrofonu a reproduktorů (případně sluchátek s mikrofonem) není potřeba nic dalšího.)

Možností, jak se v rámci konkrétního týmu zapojit, je nepřeberně. V případě zájmu o spolupráci se prosím obraťte na naše koordinátorky na e-mailovou adresu koordinator-jiznicechy@pirati.cz. Následně vás informujeme o dalších termínech nejbližších informačních schůzek.

Těšíme se na vás!


Sdílení je aktem lásky

Sdílení je aktem lásky

Navrhni úpravu