Přidejte se do krajských pirátských expertních týmů

15. listopadu 2021
Přidejte se do krajských pirátských expertních týmů

Chcete se podílet na politice v Jihočeském kraji? Hledáme příznivce z řad odborné i laické veřejnosti, kteří chtějí říct svůj názor, pracovat společně na zlepšování života v našem kraji a pomoci pirátským krajským zastupitelům dělat co nejlepší rozhodnutí.

Hledáme nadšence, kteří chtějí sami sebe dále vzdělávat a pomohou na společných setkáních i mimo ně v oborech financování, zdravotnictví, sociální politiky a bydlení, školství, životního prostředí a zemědělství, sportu, územního rozvoje a plánování, dopravy, IT – Smart city, bezpečnosti, kontroly, kultury, transparence nebo cestovního ruchu.

Již tento pátek 19. 11. proběhne setkání týmu SOVA (SOciální a Vzdělávací Agenda), a to od 16:00 hodin online na adrese https://jitsi.pirati.cz/sova (Stačí kliknout a okamžitě dojde ke vstupu do virtuální místnosti. Kromě mikrofonu a reproduktorů (případně sluchátek s mikrofonem) není potřeba nic dalšího.)

Možností, jak se v rámci konkrétního týmu zapojit, je nepřeberně. V případě zájmu o spolupráci se prosím obraťte na naše koordinátorky na e-mailovou adresu koordinator-jiznicechy@pirati.cz. Následně vás informujeme o dalších termínech nejbližších informačních schůzek.

Těšíme se na vás!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.