Přidejte se do krajských pirátských týmů

1. prosince 2020
Přidejte se do krajských pirátských týmů

Stejně jako minulý rok i letos vyzýváme příznivce z řad odborné i laické veřejnosti ke spolupráci v rámci pirátských krajských týmů – takzvaných KETů.

Hledáme nadšence, kteří by se chtěli zapojit a pomoci Pirátům v nejrůznějších oblastech na obecné, krajské i celostátní úrovni v tématech financování, zdravotnictví, sociální politika a bydlení, školství, životní prostředí a zemědělství, sport, územní rozvoj a plánování, doprava, IT – Smart city, bezpečnost, kontrola, kultura, transparence nebo cestovní ruch.

V týmech rádi uvítáme jak experty, tak laiky, kteří mají v dané oblasti jistou zkušenost, nebo i začínající nadšence, kteří se chtějí vybranému tématu věnovat a hlouběji se v problematice vzdělávat.

Úkolem krajských týmů je rozšiřování informací o kompetencích, změnách a možnostech v konkrétní oblasti, potažmo i vzdělávání široké veřejnosti. Tyto týmy podporují práci pirátských zastupitelů a vytváří solidní základ pro naše poslance a zástupce.

Možností, jak se zapojit, je nepřeberně. V případě zájmu o spolupráci se prosím obraťte e-mailem na naše koordinátory koordinator-jiznicechy@pirati.cz. Následně vás informujeme o termínech nejbližších informačních schůzek.

Těšíme se na vás!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.