Přidejte se do krajských pirátských týmů

Přidejte se do krajských pirátských týmů

Stejně jako minulý rok i letos vyzýváme příznivce z řad odborné i laické veřejnosti ke spolupráci v rámci pirátských krajských týmů – takzvaných KETů.

Hledáme nadšence, kteří by se chtěli zapojit a pomoci Pirátům v nejrůznějších oblastech na obecné, krajské i celostátní úrovni v tématech financování, zdravotnictví, sociální politika a bydlení, školství, životní prostředí a zemědělství, sport, územní rozvoj a plánování, doprava, IT – Smart city, bezpečnost, kontrola, kultura, transparence nebo cestovní ruch.

V týmech rádi uvítáme jak experty, tak laiky, kteří mají v dané oblasti jistou zkušenost, nebo i začínající nadšence, kteří se chtějí vybranému tématu věnovat a hlouběji se v problematice vzdělávat.

Úkolem krajských týmů je rozšiřování informací o kompetencích, změnách a možnostech v konkrétní oblasti, potažmo i vzdělávání široké veřejnosti. Tyto týmy podporují práci pirátských zastupitelů a vytváří solidní základ pro naše poslance a zástupce.

Možností, jak se zapojit, je nepřeberně. V případě zájmu o spolupráci se prosím obraťte e-mailem na naše koordinátory koordinator-jiznicechy@pirati.cz. Následně vás informujeme o termínech nejbližších informačních schůzek.

Těšíme se na vás!


Související články

Pozvánka
Krajské expertní týmy
Vzdělávání

Sdílení je aktem lásky

Sdílení je aktem lásky

Navrhni úpravu