Představujeme naše kandidáty do krajských voleb: Sandrik Bednář

Představujeme naše kandidáty do krajských voleb: Sandrik Bednář

Kdo se skrývá pod číslem devět naší krajské kandidátky? Není to nikdo jiný než Sandrik Bednář – jihočeský kosmopolita, který v současnosti pracuje jako tajemník zastupitelského klubu, je ale také pedagogem, zdravotnickým instruktorem a skautem.

Jeho hlavním tématem je kvalitní a dostupné vzdělávání a také podpora mladých! Podařilo se mu například iniciovat zrušení místního poplatku z pobytu pro studenty a studentky, kteří se ubytují na vysokoškolských kolejích v Českých Budějovicích. Poplatek má totiž cílit na turisty, nikoliv na vysokoškoláky nebo vědce.

Sandrik Bednář se narodil 16. srpna 1994 a vyrůstal v městečku Nová Včelnice. Zde se stal členem skautského oddílu, ve kterém prošel řadou pozic až po vedoucího oddílu, který posléze osm let vedl. Tuto zkušenost považuje za nejvíce formující ve svém životě, jak z hlediska získávání morálních hodnot a vztahu k přírodě, tak z hlediska rozvoje dovedností jako je vedení týmu, plánování, finanční řízení, práce se zpětnou vazbou a mnoha dalších.

Vystudoval gymnázium v Jindřichově Hradci, kde také aktivně působil jako zdravotník Českého červeného kříže, dnes již jako zdravotnický instruktor, který příležitostně školí firmy a školy. Po maturitě studoval Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích obor matematika a dějepis, na které v roce 2017 získal bakalářský titul. Během navazujícího studia také studoval na University of Malta, Faculty of Arts (semestr 2019/2020) v rámci programu Erasmus+. Posléze krátce učil, dlouhodobě se věnuje problematice formálního i neformálního vzdělávání.

Nyní působí jako tajemník zastupitelského klubu Pirátů Jihočeského kraje a snaží se být maximálně nápomocen tomu, aby Jihočeský kraj byl lepším místem k životu.

Ve volném čase rád sportuje – běhá, hraje hokej a florbal, také ho můžete spatřit jezdit na kole nebo na motorce.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články