Jihočeští Piráti se setkají pod zámkem v Blatné

2. února 2020
Jihočeští Piráti se setkají pod zámkem v Blatné

Srdečně zveme příznivce Pirátů, zájemce o pomoc v kampaních či o členství, novináře a širokou veřejnost na první krajské fórum tohoto roku! Akce se koná v neděli 9. února v Kavárně V Podzámčí v Blatné, v ulici Na Příkopech 183, od 13 hodin.

Kdo tam bude?

Piráti a Pirátky ze všech koutů kraje. Naše strana se totiž nezaměřuje jen na krajské město, svá místní sdružení máme třeba v Písku, Táboře nebo Soběslavi. Na cokoliv se budete moci zeptat i našeho poslance za Jihočeský kraj Lukáše Kolaříka.

Co bude na programu?

Na začátku se představí zájemci o členství. Hlavním tématem bude příprava na podzimní volby do krajského zastupitelstva, představí se nám kandidáti do čela volební listiny, kteří budou “grilováni”.

Dále se podíváme na návrh volebního programu, kterým nás provede volební lídr Lukáš Mareš. Povolební strategie se bude probírat uzavřeně. Závěr setkání bude patřit volné diskuzi a zábavě.

Proč přijít?

Piráti jsou otevřenou stranou, která se pravidelně vydává za svými voliči do obcí po celém kraji a chce slyšet od lidí, co je trápí a co by chtěli změnit. Zasedání krajského fóra je příležitost jak poznat členy jihočeského sdružení Pirátů a osobně jim tlumočit svá přání a nápady. Může to být i příležitost budoucí spolupráce s Piráty, například při pomoci v nadcházející volební kampani na krajské a senátní volby.

Kde se můžu nahlásit?

Pokud se chcete zúčastnit, dejte nám prosím o sobě vědět prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Kompletní program a bližší informace naleznete na pirátském fóru.

Těšíme se na vás, vaši jihočeští Piráti!

pozvanka-pod-text

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.