Pozvánka do krajských expertních týmů - KET

28. prosince 2019
Pozvánka do krajských expertních týmů - KET

Tímto bychom vás chtěli informovat o možnosti se zapojit do “Krajských expertních týmů”, a to v oblasti financování, zdravotnictví, sociální politika a bydlení, školství, životní prostředí a zemědělství, sport, územní rozvoj a plánování, doprava, IT - Smart city, bezpečnost, kontrola a také kultura s cestovním ruchem. Týmy se chtějí věnovat problematice v obecném, krajském ale i celostátním rozsahu.

Rádi uvidíme ve svých týmech lidi, kteří mají zkušenosti nebo se v dané oblasti chtějí do budoucna věnovat a společně se vzdělávat. Lidi, kteří mohou náš tým obohatit svými zkušenostmi a znalostmi.

Cílem těchto skupin je edukovat se ve všech zmíněných oblastech a pomáhat informovat o tom, kdo má jaké kompetence a jaké jsou možnosti v dané oblasti. Prostřednictvím těchto týmů můžeme pomoci našim pirátským zastupitelům s danou problematikou, můžeme být opěrným pilířem pro naše poslance a zástupce. Naším zájmem budou také výstupy do mediálního prostoru ohledně těchto témat.

Je toho opravdu mnoho, čím se chceme do budoucna zabývat a proto Vás rádi uvítáme v našich krajských expertních týmech JčK.

Pokud máte zájem, napište na mail koordinator-jiznicechy@pirati.cz jaká oblast by Vás zajímala, a které byste se rádi zúčastnili. Zařadíme Vás do konkrétního expertního týmu a budeme Vás informovat o dalších schůzkách.

Přehled KETů a jejich garantů najdete zde: https://jihocesky.pirati.cz/pripoj-se/

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články