Písečtí Piráti mají nové předsednictvo místního sdružení, mandát předsedy obhájil Michal Horák

28. prosince 2020
Písečtí Piráti mají nové předsednictvo místního sdružení, mandát předsedy obhájil Michal Horák

Písečtí Piráti si zvolili nové vedení. Mandát předsedy obhájil Michal Horák, další funkce v předsednictvu budou vykonávat Martin Brož, Petr Soušek, Josef Soumar a Tomáš Posekaný.

„Místní sdružení Písecko bylo před více jak šesti lety ustanoveno jako první v rámci krajského sdružení Jihočeského kraje a tudíž už má určitou tradici, která zavazuje. Za dobu existence vybojovalo dvoje komunální volby a pokaždé úspěšně. Vždy bylo subjektem, se kterým museli politici v Písku počítat a občané se na něj spolehnout. Toto jsou všechno fakta, která zavazují k tomu udržet nastavenou laťku takto vysoko a pokud to půjde, posunout ji ještě výš. Jako předseda místního sdružení tuto výzvu přijímám a udělám vše pro to, abychom drželi trend transparentní politiky bez intrik a zákulisního lobbingu, a to jak v zastupitelstvu, tak i mimo něj. Abychom mohli zájmy našich píseckých spoluobčanů co nejlépe hájit, musíme mít na to v zastupitelstvu dostatečnou sílu, a proto musí být logicky naší prioritou co nejlépe uspět v komunálních volbách, které nás za dva roky čekají. Do té doby se vynasnažím vést naše sdružení tak, abychom naší politikou přesvědčili občany Písku o tom, že my jsme pro naše město tou správnou volbou,“ říká ke svému zvolení Michal Horák.

Nové předsednictvo nyní čeká spolupráce na kampani do Poslanecké sněmovny a o rok později kampaň do zastupitelstva města Písku.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.