Pirátské listy k Eurovolbám v ulicích vašich měst a obcí

26. dubna 2019
Pirátské listy k Eurovolbám v ulicích vašich měst a obcí

Volby do Evropského parlamentu jsou za dveřmi. Vstupujeme do horké fáze kampaně, kdy řada Pirátů a dobrovolníků bude v ulicích, v kavárnách, v domácnostech i na pracovištích mluvit o tom, proč právě volba Pirátů je to pravé ořechové a proč je důležité, aby Piráti byli hojně zastoupeni i v Europarlamentu.

Připravili jsme pro všechny, kteří volí nebo uvažují o volbě Pirátů, nové vydání Pirátských listů. Tematicky zaměřené především a právě na Eurovolby. Kromě apelu předsedy Pirátů Ivana Bartoše a textů kandidátů: lídra Marcela Kolajy, dvojky Markéty Gregorové či Mikuláše Peksy, se můžete blíže seznámit s nejvýše postavenou kandidátkou z jihu Čech Janou Koláříkovou v obsáhlém rozhovoru. Do čísla přispěli i jihočeští Piráti aktualitami z našich měst, kde mají své zástupce či příznivce. Vedle toho jsou na střední dvojstraně představeni všichni kandidáti z celé republiky, a nechybí ani tradiční křížovka o pirátská trička.

Od 29. dubna budou tištěné Pirátské listy rozdávány v ulicích jihočeských měst a obcí Piráty i dobrovolníky, chystáme v květnu řadu neformálních akcí na podporu našich kandidátů, z nichž ta největší se odehraje 11. května na náměstí Přemysla Otakara v Českých Budějovicích za účasti Ivana Bartoše i pirátského autobusu.

Pirátské listy si můžete vyzvednout v Pirátském centru Čepice, Hradební 13, České Budějovice (na dohled od Černé věže) a pak v dalších městech a obcích z rukou našich kamelotů – Pirátů a příznivců, kteří je budou rozdávat v ulicích.

Přejeme vám inspirativní čtení.

A nezapomeňte, že volební kampaň EVROPA POTŘEBUJE PIRÁTY můžete ještě několik dní podpořit také na Startovači;)

Děkujeme za vaši podporu!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články