Pirátské listy jsou v oběhu v jihočeských městech, zde i v PDF

12. června 2018
Pirátské listy jsou v oběhu v jihočeských městech, zde i v PDF

Jihočeští Piráti se v posledním měsíci ponořili do tvorby letošního prvního vydání Pirátských listů. Jejich práce vyvedená novinovou černí na tisících listech papíru sotva oschla a už je dobrovolníci rozdávají budoucím čtenářům v ulicích měst. Piráti připravili na jihu Čech pět mutací: pro Písek, Tábor, České Budějovice, Jindřichův Hradec a Soběslav. K dispozici bude i celostátní mutace ve městech, kde bude ještě postavena pirátská kandidátka.

Celkem v první vlně dobrovolníci rozdají v jižních Čechách 49 tisíc kusů novin, v celé republice 711 tisíc. Pirátské listy poprvé vyšly 20. května na zahájení kampaně v pražských Riegrových sadech. V ulicích mnoha měst probíhá distribuce, ale noviny se nedostanou všude. Proto jsou jak celostátní vydání, tak i jednotlivé městské mutace dostupné ve formátu PDF, který se dá zobrazit v počítači, stáhnout i vytisknout. Sdílejte je i vy mezi svým okruhem přátel a známých!

Mutace Pirátských listů:

České Budějovice

Jindřichův Hradec

Písek

Soběslav

Tábor

Celostátní vydání

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.