Piráti se v médiích objevují stále častěji

Piráti se v médiích objevují stále častěji

Podle společnosti Monitora, která sleduje a přináší monitoring médií (on-line, tisk, rozhlas a televizi), bylo o Pirátské straně publikováno či odvysíláno za posledních 30 dnů celkem 7 477 zpravodajských článků. Nejvíce podle očekávání v on-line prostředí, výjimku tvoří 23. říjen, kdy se o Pirátech psalo více v tištěných médiích díky úspěchu ve sněmovních volbách.

Pro zajímavost: pouze 14. listopadu bylo o Pirátech vydáno 144 článků. Nejvíce (33) textů přinesly Krajské listy. V televizi se o Pirátské straně hovořilo 6x, v rozhlase 3x, 14x v tisku a 121x v on-line  médiích. Nejvíce se psalo o tématu obsazení poslaneckých výborů, povolebním vyjednávání, o hledání asistentů pro pirátské poslance nebo o zvýšeném zájmu o členství v Pirátské straně mezi lidmi.

null

V jihočeských médiích se o Pirátech psalo za posledních 30 dní 48 krát. Například vyšly články s pirátským lídrem a poslancem Lukášem Koláříkem, které naleznete v MF DNES a 5plus2 nebo rozhovor s Pirátem Martinem Kákonou na portálu Jižní Čechy Teď.


Související články

Sdílení je aktem lásky

Sdílení je aktem lásky

Navrhni úpravu