Piráti se pustí do tradičního úklidu jihočeských měst

4. dubna 2018
Piráti se pustí do tradičního úklidu jihočeských měst

I letos se jihočeští Piráti zapojí do celonárodní akce Ukliďme Česko, která se v mnoha městech republiky koná 7. dubna. Přinášíme přehled měst a míst, kde se jednotlivé úklidy pořádají.

Uklidmecesko.cz je dobrovolná úklidová akce, která probíhá po celé republice. Zaměřujeme se na úklid vybraných lokalit, malých i větších nelegálních skládek a všudypřítomného nepořádku, aby se nám tu lépe žilo. Akce probíhá po celé republice. Loni se do úklidu zapojilo více než 96 000 dobrovolníků a sesbíralo neuvěřitelných 1 500 tun odpadu.

Pokud jste, stejně jako my, naladěni na vlnu ochrany přírody, přidejte se! Nejen, že pomůžete zkrášlit místa, která máte rádi, ale poznáte nové lidi a užijete si zábavný den. Proto neseďte doma, vezměte drobotinu, dvounohého nebo čtyřnohého miláčka, kamarády a přijďte za námi. Na interaktivní mapě (http://www.uklidmecesko.cz/map/) se můžete podívat, kde se letos bude uklízet a kde se do akce můžete zapojit. A pokud máte tip na lokalitu, která by ve vašem okolí naši pomoc potřebovala, dejte nám vědět!

Děkujeme všem, kteří akci podporují – ať už finančně, materiálně nebo mediálně! A hlavně děkujeme vám, kteří se s námi na akci podílíte. Je to sice jen nepatrný kousíček planety, ale je náš:)

České Budějovice | mlýnská stoka u Sokolského ostrova\ místo, událost na FB

Jindřichův Hradec | bude rozmisťovat odpadkové koše a plánuje výsadbu květin po městě

Písek | úklid Otavy, u domečku EVO, poblíž lávky na Městský ostrov\ místo, událost na FB

Prachatice | uklízí sdružení Živé Prachatic\ místo, událost na FB

Soběslav | Hvížďalka – kolem Lužnice na Svákově a okolí Nového rybník\ místo, událost na FB

Strakonice | u hradu, lávky a podniku Fezko\ místo, událost na FB

Tábor | stezka podél řeky od brusírny na ovál\ místo, událost na FB

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články