Martin Mareda je novým krajským pirátským zastupitelem, nahradil Lukáše Mareše

24. února 2022
Martin Mareda je novým krajským pirátským zastupitelem, nahradil Lukáše Mareše

Na dnešním jednání Zastupitelstva Jihočeského kraje složil slib krajského zastupitele Martin Mareda, který na pozici vystřídal Lukáše Mareše. Doplnil tak devítičlenný pirátský zastupitelský klub.

Mgr. Martin Mareda, původní profesí adiktolog, se narodil v Chrudimi, v šesti letech se ale přestěhoval do Tábora, kde v současné době pracuje jako místostarosta a má na starosti odbor správy majetku města a městské organizace Bytes a Správu lesů města Tábora.

„Nastoupit do rozjetého vlaku je vždy obtížné. Věřím ale, že se rychle s pirátskými kolegy sžiji a zastoupím plnohodnotně Lukáše Mareše, kterému tímto za jeho dosavadní práci pro Jihočeský kraj děkuji. Sám mohu nabídnout zkušenosti s koaliční prací a trošku jiný pohled. Předpokládám, že zastupitelský klub využije také mé bohaté zkušenosti ze sociální oblasti, v níž jsem se dvacet let pohyboval. Těším se na spolupráci nejen v klubu, ale i napříč krajským zastupitelstvem,“ uvedl v den složení slibu Martin Mareda.

Lukáš Mareš nadále pokračuje v práci ve Výboru pro zdravotnictví Zastupitelstva Jihočeského kraje.

O práci v krajském zastupitelstvu, ve výborech a komisích, budou Piráti i nadále informovat, sledovat je můžete na Facebooku a na webu.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.