Krajské fórum jihočeských Pirátů se sejde 8. září v Písku

1. září 2019
Krajské fórum jihočeských Pirátů se sejde 8. září v Písku

První poprázdninové setkání jihočeských Pirátů z celého kraje se uskuteční 8. září v Písku. V hotelu Otava Arena ve čtvrti Svatý Václav vypukne program v 11 hodin a je naplánován do 17 hodiny. Zveme tímto všechny jihočeské Piráty a příznivce na projednání důležitých věcí ve fungování místních sdružení a celého krajského sdružení, včetně Pirátského centra Čepice.

V úvodu se tradičně budou moci představit zájemci o členství v České pirátské straně, případně příznivci, kteří by rádi Pirátům jakkoliv pomáhali nebo se stali již dobrovolníky. Předseda jihočeských Pirátů a poslanec Lukáš Kolářík se bude ohlížet za uplynulým obdobím a shrne aktuální situaci v krajském sdružení. Na fóru se budou moci představit také kandidáti do Předsednictva krajského fóra, které bude jihočeská členská základna nově volit. Představen bude také mediální plán a změny v mediálním odboru kraje. Velký časový prostor budeme věnovat dění v našem regionu nejen v kontextu příprav na krajské volby 2020. Pozornost upřeme také k senátním volbám 2020.

Budeme sdílet i zkušenosti s krajskými expertními týmy a jejich činností a to i v souvislosti s provázaností se zastupiteli a předsednictvem kraje. Chybět nebudou ani pravidelné reporty z pirátských měst a jejich zastupitelských klubů, stejně jako z poslaneckého klubu a republikového výboru. Na závěr bude samozřejmě prostor na dotazy a diskuzi nad otevřenými tématy.

Budeme se těšit na vaši návštěvu královského města Písku.

Registrovat se můžete ZDE.

Akce na FACEBOOKU.

otava-arena

Hotel Otava Arena

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články