Krajské fórum jihočeských Pirátů proběhne 25. listopadu ve Strakonicích

10. listopadu 2018
Krajské fórum jihočeských Pirátů proběhne 25. listopadu ve Strakonicích

Jihočeští Piráti pořádají krajské fórum ve Strakonicích. Setkání se koná 25. listopadu od 11 do 17 hodin v Hotelu Resort Lovecká bašta v ulici Švandy Dudáka 1312.

Na fóru se představí noví zájemci o členství v České pirátské straně. Přivítáme mezi námi novu jihočeskou krajskou koordinátorku Kláru Bidařovou. O činnosti za uplynulé období podá zprávu krajský předseda Lukáš Kolářík.

V dalším bloku bude prostor na zhodnocení komunálních kampaní a povolebních vyjednávání, které přednesou volební manažeři jednotlivých místních sdružení. Vytvoření a možnosti se zapojit do KET (krajských expertních týmů) představí Josef Soumar.

Jihočeští Piráti se budou dále zabývat rozpočtem krajského sdružení na rok 2019. S konceptem dalšího fungování a rozvoje mediálního odboru seznámí přítomné jeho vedoucí Zbyněk Konvička.

O novinky z dění v republikovém výboru se podělí jeho jihočeští členové Oldřich Máca a Ivo Vlasatý. Bližší informace k eurovolbám, které budou v příštím roce sdělí více Markéta Gregorová a Mikuláš Peksa.

Program není konečný a je v něm prostor nejen na diskuzi, ale i na další témata.

UDÁLOST NA FACEBOOKU

LOVECKÁ BAŠTA

<embed alt="" embedtype="image" format="left" id="2847" />

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články