Krajské fórum Pirátů se setká 27. října v Soběslavi

20. října 2019
Krajské fórum Pirátů se setká 27. října v Soběslavi

Druhé podzimní setkání pro všechny Piráty a jejich příznivce z Jihočeského kraje se uskuteční 27. října v Soběslavi. Akce se koná v Country Saloonu, který se nachází v místní části Řípec čp. 134, lokalita U sloupu. Zveme tímto všechny, které zajímá dění v kraji, obzvláště nyní – rok před volbami do krajského zastupitelstva.

Právě s krajskými volbami bude souviset první vystoupení celorepublikového volebního koordinátora Pirátů Pavla Štěpánka. Na programu je zařazen i bod zřízení Mistního sdružení Pirátů v Soběslavi, jedné z dlouhodobě nejúspěšnějších pirátských bašt v jihočeském regionu.

Vedle agendy krajských voleb se budou řešit i senátní volby. Aktuální informace a doporučení pro vedení kampaně přiveze pirátský senátor Lukáš Wagenknecht. Představena bude i revize Koncepce mediálního odboru, kterou představí místopředseda krajského sdružení Lukáš Kolářík. Předseda jihočeských Pirátů Josef Špak bude následně hovořit o možnostech pro zapojování příznivců do pirátských aktivit v místních sdruženích. Pirátský místostarosta Tábora Václav Klecanda otevře poté debatu nad metodou generování programu.

Tradičními body setkání budou reporty ze zastupitelských klubů měst a místních sdružení v kraji. Představit se na fóru budou moci i zájemci o členství v Pirátské straně.

Bližší informace o místě setkání naleznete na stránkách restaurace COUNTRY SALOON. Svou účast prosím potvrďte v registračním formuláři.

krajske-forum-27-rijna-v-sobeslavi-2

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.