Zveme do Písku na setkání jihočeských Pirátů v neděli 31. 10. 2021

25. října 2021
Zveme do Písku na setkání jihočeských Pirátů v neděli 31. 10. 2021

Zveme na další setkání jihočeských Pirátů, které se uskuteční v neděli 31. října 2021 v Písku v Divadle Pod čarou na adrese Tyršova 28. Všichni jste srdečně zváni, přijďte si poslechnout něco o naší práci a činnosti v Jihočeském kraji, zapojte se do diskuze.

Kdo tam bude?

Jde o setkání všech členů a příznivců Pirátů z Jihočeského kraje, tedy i těch z jednotlivých regionů a obcí. Zvána je také veřejnost a zástupci médií.

Co se bude dít?

Na programu bude kromě jiného představení zájemců o členství, zpráva předsedkyně krajského sdružení Jany Koláříkové, zpráva z republikového výboru od Jana Hoška a zpráva krajské koaliční rady o průběhu kampaně před volbami do Poslanecké sněmovny. Právě těmto volbám, povolební situaci a povolebnímu vyjednávání bude věnována další podstatná část nedělního programu. Závěr setkání pak bude již tradičně patřit volné diskuzi, kdy se můžete na cokoli zeptat a o čemkoli se pobavit.

Proč přijít?

Chceme zůstat otevřenou stranou a zůstat v kontaktu s příznivci a voliči. Právě toto setkání je příležitostí podívat se blíže na naši práci, navázat kontakty a třeba i spolupráci.

Kdy?

V neděli 31. 10. 2021 od 15 hodin.

Kde?

Adresa setkání je Divadlo Pod čarou (alternativní hudební a divadelní klub), Tyršova 28, Písek. Mapa zde.

  • V případě dotazů kontaktujte krajskou koordinátorku Kláru Bidařovou na telefonním čísle 770199948, nebo na e-mailové adrese klara.bidarova@pirati.cz
  • Přidejte se k události na Facebooku

Těšíme se na setkání s Vámi!

Vaši jihočeští Piráti

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články