Zveme do Strakonic na setkání jihočeských Pirátů v neděli 27. února 2022

15. února 2022
Zveme do Strakonic na setkání jihočeských Pirátů v neděli 27. února 2022

Zveme na další setkání jihočeských Pirátů, které se uskuteční v neděli 27. února 2022 ve Strakonicích v restauraci Sokolovna na adrese Na Stráži 340. Všichni jste srdečně zváni, přijďte si poslechnout něco o naší práci a činnosti v Jihočeském kraji, zapojte se do diskuze.

Kdo tam bude?

Jde o setkání všech členů a příznivců Pirátů z Jihočeského kraje, tedy i těch z jednotlivých regionů a obcí. Zvána je také veřejnost a zástupci médií.

Co se bude dít?

Na programu bude kromě jiného představení zájemců o členství, zpráva předsedy krajského sdružení Lukáše Koláříka a zpráva z republikového výboru od Jany Koláříkové. Bavit se budeme o komunálních volbách, připravované kampani, prioritách, o volebním programu a dalších věcech, které souvisejí s politikou v obcích.

Závěr setkání pak bude již tradičně patřit volné diskuzi, kdy se můžete na cokoli zeptat a o čemkoli se pobavit.

Proč přijít?

Chceme zůstat otevřenou stranou a zůstat v kontaktu s příznivci a voliči. Právě toto setkání je příležitostí podívat se blíže na naši práci, navázat kontakty a třeba i spolupráci.

Kdy?

V neděli 27. února 2022 od 13 hodin.

Kde?

Adresa setkání je Na Stráži 340, Strakonice (restaurace Sokolovna). Mapa zde.

V případě dotazů kontaktujte krajskou koordinátorku Kláru Bidařovou na telefonním čísle 770199948, nebo na e-mailové adrese klara.bidarova@pirati.cz

Pokud nemůžete přijít osobně, online přenos můžete sledovat na https://meet.jit.si/jck.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Vaši jihočeští Piráti

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články