Zveme do Tábora na setkání jihočeských Pirátů v neděli 26. června 2022

20. června 2022
Zveme do Tábora na setkání jihočeských Pirátů v neděli 26. června 2022

Zveme na další setkání jihočeských Pirátů, které se uskuteční v neděli 26. června 2022 v Táboře. Všichni jste srdečně zváni, přijďte si poslechnout něco o naší práci a činnosti v Jihočeském kraji, zapojte se do diskuze.

Kdo tam bude?

Jde o setkání všech členů a příznivců Pirátů z Jihočeského kraje, tedy i těch z jednotlivých regionů a obcí. Zvána je také veřejnost a zástupci médií.

Co se bude dít?

Společný program začíná tentokrát už v 10 hodin dopoledne, kdy se sejdeme s krajskými a táborskými zastupiteli na letišti Všechov. Zde začneme prohlídkou místa, na kterém chce Ministerstvo spravedlnosti postavit věznici. Poté si na letišti vyzkoušíme pilotování dronů. Jestli nějaký sami máte, vezměte jej určitě s sebou.

Na standardním programu jednání od 13 hodin v Garage Tábor (Soběslavská 2090/28) se budeme zabývat především komunálními a senátními volbami, ale také činností krajského zastupitelského klubu.

Závěr setkání pak bude již tradičně patřit volné diskuzi, kdy se můžete na cokoli zeptat a o čemkoli se pobavit.

Proč přijít?

Chceme zůstat otevřenou stranou a zůstat v kontaktu s příznivci a voliči. Právě toto setkání je příležitostí podívat se blíže na naši práci, navázat kontakty a třeba i spolupráci.

Kdy?

V neděli 26. června 2022 od 13 hodin (výlet již od 10 hodin).

Kde?

Adresa setkání je Soběslavská 2090/28, Tábor (Garage Tábor). Mapa zde.

V případě dotazů kontaktujte krajskou koordinátorku Kláru Bidařovou na telefonním čísle 770199948, nebo na e-mailové adrese klara.bidarova@pirati.cz

Pokud nemůžete přijít osobně, online přenos můžete sledovat na https://meet.jit.si/jck.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Vaši jihočeští Piráti

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články