Zveme do Českých Budějovic na setkání jihočeských Pirátů v neděli 12. 9. 2021

1. září 2021
Zveme do Českých Budějovic na setkání jihočeských Pirátů v neděli 12. 9. 2021

Zveme na další setkání jihočeských Pirátů, které se uskuteční v neděli 12. září 2021 v Českých Budějovicích na adrese Hradební 13 (Českobudějovické pirátské centrum). Všichni jste srdečně zváni, přijďte si poslechnout něco o naší práci a činnosti v Jihočeském kraji, zapojte se do diskuze.

Kdo tam bude?

Jde o setkání všech členů a příznivců Pirátů z Jihočeského kraje, tedy i těch z jednotlivých regionů a obcí. Zvána je také veřejnost a zástupci médií.

Co se bude dít?

Na programu bude kromě jiného představení zájemců o členství, zpráva předsedkyně krajského sdružení Jany Koláříkové a zpráva z republikového výboru od Jana Hoška.

Hodně prostoru dostane diskuze o aktuálně probíhající kampani pro volby do Poslanecké sněmovny a závěr setkání bude již tradičně patřit volné diskuzi, kde se můžete na cokoli zeptat a o čemkoli se pobavit.

Proč přijít?

Chceme zůstat otevřenou stranou a zůstat v kontaktu s příznivci a voliči. Právě toto setkání je příležitostí podívat se blíže na naši práci, navázat kontakty a třeba i spolupráci.

Kdy?

V neděli 12. 9. 2021 od 14 hodin.

Kde?

Adresa setkání je Hradební 13, České Budějovice, kde máme Českobudějovické pirátské centrum. Mapa zde.

  • V případě dotazů kontaktujte krajskou koordinátorku Kláru Bidařovou na telefonním čísle 770199948, nebo na e-mailové adrese klara.bidarova@pirati.cz
  • Přidejte se k události na Facebooku

Těšíme se na setkání s Vámi!

Vaši jihočeští Piráti

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články