Piráti Českobudějovicko si zvolili nové předsednictvo místního sdružení

15. března 2021
Piráti Českobudějovicko si zvolili nové předsednictvo místního sdružení

Piráti Českobudějovicko si zvolili nové předsednictvo. Předsedou se stal Jan Novák, zakládající člen místního sdružení, zastupitel v Týně nad Vltavou a člen zastupitelstva Jihočeského kraje. Místopředsedy se stali Zuzana Kudláčková a Jan Hošek, oba zastupitelé v Českých Budějovicích.

„Především bych si přál, abychom táhli - tak jako jsme to dělali vždycky - všichni za jeden provaz, abychom měli pirátskou komunitu, kde se všichni budeme cítit mezi sebou dobře. S touhle myšlenkou jsme místní sdružení Českobudějovicko s Ivošem Vlasatým a Vláďou Malínským v roce 2015 zakládali a jsem rád, že ji tu stále držíme, za to všem děkuji. Důležité je poučit se z chyb, které jsme nasekali, ne před nimi strkat hlavu do písku,“ uvedl ke svému zvolení Jan Novák.

Nové předsednictvo bude pokračovat s veřejnými jednáními online, a to jednou za 14 dní od 20 hodin. První setkání bude 18. 3. 2021. Mezi zásadní úkoly bude patřit rozvoj členské základny a počtu příznivců, spolupráce na volební kampani do Poslanecké sněmovny a následná příprava na volby do zastupitelstev v českobudějovickém okrese.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články