Zveme na online setkání krajského fóra 31. 1. 2021

20. ledna 2021
Zveme na online setkání krajského fóra 31. 1. 2021

Zveme na další setkání jihočeského krajského fóra, které se uskuteční online a účastnit se může kdokoli jednoduchým kliknutím na odkaz. Všichni jste srdečně zváni, přijďte si poslechnout něco o práci a činnosti Pirátů v Jihočeském kraji.

Kdo tam bude?

Krajské fórum je setkání všech členů a příznivců Pirátů z Jihočeského kraje, tedy i těch z jednotlivých regionů a obcí. Zvána je také veřejnost a zástupci médií.

Co se bude dít?

Na programu bude kromě obvyklých záležitostí také představení zástupců hnutí STAN v Jihočeském kraji, představení zájemců o členství v České pirátské straně, zpráva o proběhlé kampani ke krajským volbám a představení projektu Senioři na palubě.

Závěr setkání bude již tradičně patřit volné diskuzi.

Proč přijít?

Chceme zůstat otevřenou stranou a zůstat v kontaktu s příznivci a voliči. Právě setkání krajského fóra je příležitost podívat se blíže na naši práci, navázat kontakty a třeba i spolupráci.

Kdy?

V neděli 31. 1. 2021 od 18 hodin.

Kde?

Adresa setkání je https://meet.jit.si/jck – stačí kliknout a okamžitě dojde ke vstupu do virtuální místnosti. Kromě mikrofonu a reproduktorů (případně sluchátek s mikrofonem) není potřeba nic dalšího.

Pokud chcete využít spojení přes mobilní zařízení s OS Android, nainstalujte si aplikaci Jitsi meet.

Tip: Pokud zrovna nemluvíte, vypněte si mikrofon (na displeji budete mít ikonku, stačí na ni kliknout a mikrofon tak vypnout nebo zapnout, to samé platí i pro webkameru).

  • V případě dotazů kontaktujte krajskou koordinátorku Kláru Bidařovou na telefonním čísle 770 199 948, nebo na e-mailové adrese klara.bidarova@pirati.cz
  • Přidejte se k události na Facebooku

Těšíme se na setkání s Vámi!

Vaši jihočeští Piráti

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.