Zveme na online setkání krajského fóra 31. 1. 2021

Zveme na online setkání krajského fóra 31. 1. 2021

Zveme na další setkání jihočeského krajského fóra, které se uskuteční online a účastnit se může kdokoli jednoduchým kliknutím na odkaz. Všichni jste srdečně zváni, přijďte si poslechnout něco o práci a činnosti Pirátů v Jihočeském kraji.

Kdo tam bude?

Krajské fórum je setkání všech členů a příznivců Pirátů z Jihočeského kraje, tedy i těch z jednotlivých regionů a obcí. Zvána je také veřejnost a zástupci médií.

Co se bude dít?

Na programu bude kromě obvyklých záležitostí také představení zástupců hnutí STAN v Jihočeském kraji, představení zájemců o členství v České pirátské straně, zpráva o proběhlé kampani ke krajským volbám a představení projektu Senioři na palubě.

Závěr setkání bude již tradičně patřit volné diskuzi.

Proč přijít?

Chceme zůstat otevřenou stranou a zůstat v kontaktu s příznivci a voliči. Právě setkání krajského fóra je příležitost podívat se blíže na naši práci, navázat kontakty a třeba i spolupráci.

Kdy?

V neděli 31. 1. 2021 od 18 hodin.

Kde?

Adresa setkání je https://meet.jit.si/jck – stačí kliknout a okamžitě dojde ke vstupu do virtuální místnosti. Kromě mikrofonu a reproduktorů (případně sluchátek s mikrofonem) není potřeba nic dalšího.

Pokud chcete využít spojení přes mobilní zařízení s OS Android, nainstalujte si aplikaci Jitsi meet.

Tip: Pokud zrovna nemluvíte, vypněte si mikrofon (na displeji budete mít ikonku, stačí na ni kliknout a mikrofon tak vypnout nebo zapnout, to samé platí i pro webkameru).

  • V případě dotazů kontaktujte krajskou koordinátorku Kláru Bidařovou na telefonním čísle 770 199 948, nebo na e-mailové adrese klara.bidarova@pirati.cz
  • Přidejte se k události na Facebooku

Těšíme se na setkání s Vámi!

Vaši jihočeští Piráti


Související články

Pozvánka
Krajské fórum

Sdílení je aktem lásky

Sdílení je aktem lásky

Navrhni úpravu