Zveme na online setkání jihočeských Pirátů v neděli 21. 3. 2021

11. března 2021
Zveme na online setkání jihočeských Pirátů v neděli 21. 3. 2021

Zveme na další setkání jihočeských Pirátů, které se uskuteční online a účastnit se může kdokoli jednoduchým kliknutím na odkaz. Všichni jste srdečně zváni, přijďte si poslechnout něco o naší práci a činnosti v Jihočeském kraji.

Kdo tam bude?

Jde o setkání všech členů a příznivců Pirátů z Jihočeského kraje, tedy i těch z jednotlivých regionů a obcí. Zvána je také veřejnost a zástupci médií.

Co se bude dít?

Na programu bude kromě jiného představení zájemců o členství, představení koncepce přijímaní nových členů, zpráva předsedkyně krajského sdružení Jany Koláříkové, zpráva z krajské koaliční rady a představení čelních kandidátů našeho koaličního partnera, hnutí Starostové a nezávislí, pro volby do Poslanecké sněmovny za Jihočeský kraj.

Závěr setkání bude již tradičně patřit volné diskuzi.

Proč přijít?

Chceme zůstat otevřenou stranou a zůstat v kontaktu s příznivci a voliči. Právě toto setkání je příležitostí podívat se blíže na naši práci, navázat kontakty a třeba i spolupráci.

Kdy?

V neděli 21. 3. 2021 od 18 hodin.

Kde?

Adresa setkání je https://meet.jit.si/jck – stačí kliknout a okamžitě dojde ke vstupu do virtuální místnosti. Kromě mikrofonu a reproduktorů (případně sluchátek s mikrofonem) není potřeba nic dalšího. Pokud chcete využít spojení přes mobilní zařízení s OS Android, nainstalujte si aplikaci Jitsi meet.

Tip: Pokud zrovna nemluvíte, vypněte si mikrofon (na displeji budete mít ikonku, stačí na ni kliknout a mikrofon tak vypnout nebo zapnout, to samé platí i pro webkameru).

  • V případě dotazů kontaktujte krajskou koordinátorku Kláru Bidařovou na telefonním čísle 770 199 948, nebo na e-mailové adrese klara.bidarova@pirati.cz
  • Přidejte se k události na Facebooku

Těšíme se na setkání s Vámi!

Vaši jihočeští Piráti

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články