Kandidujte za Piráty v komunálních volbách na podzim 2022

28. prosince 2021
Kandidujte za Piráty v komunálních volbách na podzim 2022

Máte rádi obec, kde žijete? Chcete pro ni něco udělat, něco změnit, zapojit se do rozhodování, které ovlivňuje život obyvatel? Kandidujte v komunálních volbách, které jsou na podzim 2022, a staňte se zastupitelem/zastupitelkou. Právě teď je ta nejlepší příležitost se zapojit.

Jako Česká pirátská strana máme v jižních Čechách opoziční zastupitele v Českých Budějovicích, Týně nad Vltavou, Písku, v Jindřichově Hradci a v Soběslavi. Přímo v Zastupitelstvu Jihočeského kraje máme devět opozičních zastupitelů. Součástí rady, tedy vládnoucí koalice, jsme v Táboře, kde máme dva místostarosty.

Za dobu našeho působení se nám podařilo prosadit a realizovat řadu změn, které byly součástí našich programů, a k nimž jsme se zavázali občanům. Neúnavně a trpělivě se snažíme změnit místa, kde žijeme, k lepšímu.

Přidejte se k nám také a udělejte něco pro místo, kde žijete!

  • registrujte se v Nalodění na adrese https://nalodeni.pirati.cz/
  • napište nám e-mail na adresu koordinator-jiznicechy@pirati.cz
  • zavolejte naší koordinátorce Nikole na telefonní číslo 778111459
Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.