Jihočeští Piráti zvou na ONLINE setkání Krajského fóra

7. prosince 2020
Jihočeští Piráti zvou na ONLINE setkání Krajského fóra

Jihočeští Piráti se scházejí pravidelně, další setkání 13. 12. 2020 od 18 hodin bude online přes jednoduchý komunikační web a snadno se tak může zúčastnit kdokoli. Všichni jsou srdečně zváni.

Kde?

Adresa setkání je https://meet.jit.si/jck – stačí kliknout a okamžitě dojde ke vstupu do virtuální místnosti. Kromě mikrofonu a reproduktorů (případně sluchátek s mikrofonem) není potřeba nic dalšího.

Pokud chcete využít spojení přes mobilní zařízení s OS Android, nainstalujte si aplikaci Jitsi meet.

Tip: Pokud zrovna nemluvíte, vypněte si mikrofon (na displeji budete mít ikonku, stačí na ni kliknout a mikrofon tak vypnout nebo zapnout, to samé platí i pro webkameru).

Kdo tam bude?

Krajské fórum je setkání všech členů a příznivců Pirátů z Jihočeského kraje, tedy i těch z jednotlivých regionů a obcí. Zvána je také veřejnost a zástupci médií.

Co se bude dít?

Na programu je kromě obvyklých procesních záležitostí také představení zájemců o členství ve straně, zpráva předsedkyně Jany Koláříkové, zpráva z republikového výboru Pirátů, zpráva o průběhu a výsledcích výběrových řízení do komisí a výborů kraje, grilování kandidátů na lídra, dvojku a trojku kandidátky pro blížící se sněmovní volby a diskuze o rozpočtu krajského sdružení na příští rok. Závěr setkání bude patřit již tradičně volné diskuzi.

Proč přijít?

Piráti chtějí být otevřenou stranou, chtějí zůstat v kontaktu se svými příznivci a voliči, chtějí slyšet, co je trápí a co by chtěli řešit. Právě setkání Krajského fóra je příležitost podívat se blíže na práci Pirátů, navázat kontakty a třeba i spolupráci.

  • V případě dotazů kontaktujte krajskou koordinátorku Kláru Bidařovou na telefonním čísle 770 199 948, nebo na e-mailové adrese klara.bidarova@pirati.cz
  • Přidejte se k události na Facebooku: https://www.facebook.com/events/160861592397263/

Těšíme se na setkání s Vámi!

Vaši jihočeští Piráti

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.