Jihočeští Piráti hledají krajského koordinátora

26. září 2018
Jihočeští Piráti hledají krajského koordinátora

Česká pirátská strana vyhlašuje veřejné výběrové řízení na pozici krajský koordinátor. Chcete se zapojit do prestižní práce, kdy každý den je novou výzvou, která může učinit českou politiku a společnost lepším prostředím? Chcete pracovat v nejlepší politické straně v České republice? Pak neváhejte a využijte této příležitosti. Vhodné i pro studenty.

Krajský koordinátor

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici krajský koordinátor pro Jihočeský kraj. Náplň vaší práce bude neobyčejně pestrá. Budete pracovat s dobrovolníky, pořádat akce, plánovat místní volební kampaně, vytipovávat další subjekty vhodné ke spolupráci. Budete vést krajskou administrativu. Tato práce vám navíc umožní rozvíjet vaší kreativitu při úkolech zadaných krajským předsednictvem či celostátním vedením strany.

Nabízíme za odměnu až 15 tisíc měsíčně na IČO při cca 20 hodinách týdně. Možnost podílet se na smysluplné a transparentní politice s bezprostředním podílem na realizaci Pirátského programu. Součástí smlouvy jsou školení ke všem uvedeným činnostem. V této pozici máte velkou možnost seberealizace a zapojení vlastní kreativity. Získáte neomezený telefonní tarif s internetem.

Do výběrového řízení se můžete přihlásit přes tento formulář.

Neváhejte a zkuste to! Těšíme se na vás!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články