Jedničkou kandidátky Pirátů v Českých Budějovicích byla zvolena Zuzana Kudláčková

Jedničkou kandidátky Pirátů v Českých Budějovicích byla zvolena Zuzana Kudláčková

Jedničkou kandidátky pro podzimní komunální volby se v Českých Budějovicích stala Zuzana Kudláčková, současná opoziční zastupitelka. V dalším volebním období chce navázat na opoziční práci a pokračovat ve snaze prosazovat pirátský program a hodnoty.

„Děkuji členům za podporu a důvěru, kterou mi svým hlasováním projevili. Čeká nás teď v Českých Budějovicích hodně práce, tvorba programu a hlavně volba dalších lidí na kandidátku. Moc se těším na spolupráci s nimi a věřím, že v dalším volebním období budeme mít více prostoru pro naši pirátskou politiku a hodnoty založené na svobodě, informované společnosti, transparentnosti a slušnosti. České Budějovice jsou navíc město s obrovským potenciálem, který není plně využit, na to se chceme zaměřit,“ uvedla Zuzana Kudláčková.

Piráti v Českých Budějovicích budou volit další kandidátky a kandidáty během následujících týdnů, o výsledku budou informovat. Zároveň pracují na komunálním programu, jehož priority představí během jara.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.