Jana Koláříková se stala novou předsedkyní krajského sdružení

Jana Koláříková se stala novou předsedkyní krajského sdružení

U jihočeských Pirátů došlo k obměně ve vedení. Rezignoval dosavadní předseda Josef Špak, na jeho místo se jako náhradnice dostala dosavadní 1. místopředsedkyně Jana Koláříková a pětici nově doplnil kandidát do Senátu na Písecku, Strakonicku a Prachaticku Michal Horák.

„Po dohodě s krajským předsednictvem se ke dni 24. dubna 2020 vzdávám role předsedy krajského sdružení Jihočeský kraj,“ říká k tomu odstupující předseda a doplňuje: „Tato změna také umožní, abych se více soustředil na práci uvolněného zastupitele v Českých Budějovicích a rovněž důležité roli člena Pirátů. A zcela upřímně, měl bych se též více věnovat rodině a vlastnímu zdraví. Děkuji všem za důvěru a dosavadní spolupráci. Myslím, že se toho dost povedlo a přeju nám všem, abychom v kraji dál pokračovali stejně, nebo ještě líp.“

Jana Koláříková má u Pirátů již bohaté zkušenosti. Byla kandidátkou na pozici europoslankyně ve volbách roce 2014 a 2019, krajskou koordinátorkou v Jihočeském kraji a současně je nyní také vedoucí personálního odboru České pirátské strany.

Ke svému čerstvému nabytí funkce krajské předsedkyně říká:

„Vynasnažím se o co možná největší podporu všech členů, kandidátů do kraje, kandidáta do Senátu, podporu celého krajského sdružení a sdružení místních. Mám velké štěstí, že předsednictvo je skvělý tým a věřím, že pokud si nebudu vědět rady, mohu se (nejen) na ně spolehnout. S pokorou tedy přijímám funkci krajské předsedkyně a vynasnažím se plnit všechny povinnosti, které se k tomu pojí, jak nejlépe umím.“

Členy krajského předsednictva jsou tedy nyní Jana Koláříková, Zuzana Kudláčková, Lukáš Mareš, Veronika Kovářová a Michal Horák.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.