Jihočeští Piráti a Starostové znají všechny své kandidáty do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Jihočeští Piráti a Starostové znají všechny své kandidáty do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Jihočeští Piráti a Starostové již znají všechna jména kandidátek a kandidátů pro blížící se volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Lídrem je současný poslanec Lukáš Kolářík (Piráti), následuje náměstek českobudějovického primátora a vysokoškolský pedagog Viktor Vojtko (STAN), na třetí pozici je zastupitel Jihočeského kraje a finančník Josef Soumar (Piráti), čtyřku má zastupitelka z Českých Budějovic Zuzana Kudláčková (Piráti) a první pětku uzavírá vedoucí odboru vnitřních věcí v Lišově Pavla Pivoňka Vaňková (STAN).

Na dalších pozicích společné kandidátní listiny se střídají kandidáti dle stranické příslušnosti. Na šesté je prachatický zastupitel Júsuf Traore (Piráti), na sedmém starosta Kvildy Václav Vostradovský (STAN), na osmém HR ředitelka Jana Koláříková (Piráti), na devátém právník Ondřej Pumpr (STAN) a první desítku uzavírá architektka a krajská zastupitelka Veronika Kovářová (Piráti). Zbytek kandidátky obsadili vimperská starostka Jaroslava Martanová (STAN), krajský zastupitel Martin Kákona (Piráti), starosta Plané nad Lužnicí Jiří Šimánek (STAN), asistent poslance Tomáš Guth Jarkovský (Piráti), starosta Českého Krumlova Dalibor Carda (STAN), krajský zastupitel Dan Leština (Piráti), starosta Vodňan Milan Němeček (STAN), místostarosta Tábora Martin Mareda (Piráti), starosta Bechyně Pavel Houdek (STAN), krajský zastupitel Jan Hošek (Piráti), provozovatel centra Žižkárna Jan Mádl (STAN) a celou kandidátku uzavírá místostarosta Tábora Václav Klecanda (Piráti).

Celá kandidátní listina tedy vypadá takto:

  1. Lukáš Kolářík (Piráti)
  2. Viktor Vojtko (STAN)
  3. Josef Soumar (Piráti)
  4. Zuzana Kudláčková (Piráti)
  5. Pavla Pivoňka Vaňková (STAN)
  6. Júsuf Traore (Piráti)
  7. Václav Vostradovský (STAN)
  8. Jana Koláříková (Piráti)
  9. Ondřej Pumpr (STAN)
  10. Veronika Kovářová (Piráti)
  11. Jaroslava Martanová (STAN)
  12. Martin Kákona (Piráti)
  13. Jiří Šimánek (STAN)
  14. Tomáš Guth Jarkovský (Piráti)
  15. Dalibor Carda (STAN)
  16. Dan Leština (Piráti)
  17. Milan Němeček (STAN)
  18. Martin Mareda (Piráti)
  19. Pavel Houdek (STAN)
  20. Jan Hošek (Piráti)
  21. Jan Mádl (STAN)
  22. Václav Klecanda (Piráti)

O průběhu předvolební kampaně a naší práci budeme dále informovat, sledovat nás můžete na Facebooku a na na webu.


Související články

Volby

Sdílení je aktem lásky

Sdílení je aktem lásky

Navrhni úpravu