Pomáhejme živnostníkům a drobným podnikatelům v době krize

24. dubna 2020
Pomáhejme živnostníkům a drobným podnikatelům v době krize

Piráti dlouhodobě podporují a prosazují zdravé podnikatelské prostředí a podporu pro soběstačné živnostníky - řemeslníky, umělce, lokální producenty potravin a další.

V Českých Budějovicích vznikl nyní projekt, jehož smyslem je aktivní pomoc v současné krizi - praktické propojení živnostníků a jejich zákazníků tak, aby z toho měli užitek všichni.

Zapojit se může každý - živnostník vloží po jednoduché registraci svůj virtuální voucher a nechá si předplatit své služby, takže bude moci překlenout to nejhorší období, zákazníci vouchery nakupují a využijí je v budoucnu.

Vše přitom funguje na základě dohody mezi živnostníkem a zákazníkem bez nároků na provizi ze strany provozovatele Budejce.com, jímž jsou Piráti z Českých Budějovic.

Pokud víte o nějakém „svém“ živnostníkovi, knihkupci, kadeřníkovi, barmanovi, dejte mu prosím informaci, že se může zapojit.

https://budejce.com

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Zveme vás na Krajské fórum do Tábora

Už tuto neděli zakotvíme v Táboře! Čeká nás tu Krajské fórum a máme připravený opravdu nabitý program. Dopoledne nás totiž čeká procházka s táborskými Piráty, v čele s Martinem Maredou. Sejdeme se už v 9:45 u sportovní haly Mír a podíváme se na zajímavé investice města.