Jiří Roubíček

podnikatel - provozovatel penzionu

Celý život žiji v Táboře, nyní jsem členem Zastupitelstva Jihočeského kraje, členem krajské komise pro cestovní ruch a členem finančního výboru ve městě Tábor.

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu strojní a stavební v Táboře a dokončil magisterské studium na ČZU v Praze na Provozně ekonomické fakultě obor Veřejná správa a regionální rozvoj. Jsem spoluzakladatelem spolku Taboard, který se od roku 2007 stará o mládež a pořádání kulturních akcí spojených s extrémními sporty, jako je například skateboarding, BMX nebo aggressive inline.

Mezi svá témata řadím vedle sportu také problematiku cestovního ruchu, ve kterém aktivně podnikám, jsem provozovatelem penzionu v centru Tábora. Tato pro jižní Čechy důležitá oblast vyžaduje správný přístup a podporu podnikatelských příležitostí ve spojení s vytvářením atraktivních lokalit. Zároveň je stejně nutné ulevit místům, které trpí pod přílišným náporem turistů. Jednou z cest je rozprostření turismu po celém regionu a snaha přimět turisty, aby se v něm zdrželi víc než jedno odpoledne. Turismus musí být přínosem, nikoli přítěží!

Kancelář:
Hradební 2995/195
39001 Tábor
ČR

Mé příjmy z veřejných zdrojů

jiri-roubicek-2021

Pirátská strana


Lidé

Sandrik Bednář
Sandrik Bednář Tajemník krajského zastupitelského klubu
Martin Novotný
Martin Novotný Českobudějovický zastupitel, streetgardener, aktvista, člen spolku Akční Budějčáci, Cyklo Budějovice a možná váš soused:).
Poznejte celý náš tým