Jihočeské krajské volby

Šance změnit budoucnost - JDE O KRAJ

Kandidátní listina

21. Bc. Jana Koláříková OSVČ, HR manažerka, školitelka vzdělávacích kurzů pro dospělé

22. Tomáš Guth Jarkovský politický poradce, autor a organizátor rolových her, programátor, analytik

23. Jaroslav Hansal programátor, jednatel IT a dopravní firmy

24. Lukáš Hypša student, programátor

25. Jan Lukavský živnostník, zastupitel

26. Jan Příbramský DiS. radní, vedoucí výroby a IT

27. Bc. Miloš Bučinský informatik, fotograf, zastupitel

28. Andrea Protivínská cukrářka, nyní v domácnosti pečující o osobu blízkou

29. Jindra Justová operátorka, textařka, aktivistka

30. BcA. Pavel Trajer OSVČ, zastupitel

31. Soňa Ágnes Němečková členka výboru pro práva dítěte při vládě ČR

32. Mgr. Pavla Váňová Černochová vedoucí muzea

33. Ing. Bohuslav Švehla projektový manažer

34. Ivo Voříšek manažer, produkční

35. Michal Diviš účetní, hokejový rozhodčí

36. Bc. Vojtěch Sázel programátor

37. Jaroslava Divišová administrativní pracovnice, předsedkyně spolku Klíček Radomyšl

38. Petr Trampota technik

39. Pavel Nešetřil key account manager

40. Petr Macháček student

41. Mgr. Pavla Figurová učitelka na gymnáziu

42. Pavel Moravec IT specialista

43. Mgr. Michal Just zemědělec, pedagog, filosof

44. Ing. Jan Mráček softwarový architekt

45. Alena Ben Ali operátor callcentra

46. Josef Špak programátor, zastupitel

47. Mgr. Václav Klecanda programátor, systémový architekt, místostarosta města Tábora

48. Martin Semecký živnostník

49. Štěpán Brich student

50. Tomáš Válek správa sítí a prodej HW

51. Vítek Špoula student, člen regionálního spolku, judista

52. Zuzana Kudláčková asistentka poslance, zastupitelka

53. Lukáš Krystl designer koupelen a bytových interiérů, házenkář ve 2. lize TJ Lokomotiva České Budějovice

54. Bc. Simon Kostadinov technolog v jaderné elektrárně, zastupitel

55. Petra Klímová pracovnice poštovní přepážky

56. Ing. Vladimír Kobzev progamátor, cestovatel

57. Jan Nepomuk Piskač Jukeboxer, Nádeník, Pedagog

58. Mgr. Júsuf Traore, DiS. vedoucí odboru sociálních věcí, zdravotnictví a školství městského úřadu

59. Ing. Luděk Blaha učitel

60. Mgr. František Švadlena právník, pořadatel hudebního festivalu

Program

Navrhni úpravu