Bohuslav Švehla

Otavský rodák, již přes 10 let žijící v krajském městě Jihočeského kraje se v roce 2009 stal absolventem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích v oboru Obchodní podnikání - Cestovní ruch.

Od té doby až do současnosti se však profesně bez přestání věnuje problematice evropských dotací. Nejprve z pozice manažera zprostředkujícího subjektu, nyní z pozice žadatele a příjemce na jednom z pracovišť Akademie věd České republiky.

Piráty sleduje a jako volič podporuje od jejich počátků. Souzní s jejich liberálními postoji, fandí jejich odhodlání a víře v čestnou a pragmatickou politiku a sympatizuje s jejich přístupem neodsuzujícím přirozenou lidskou názorovou rozmanitost. Od podzimu 2019, kdy se odhodlal vystoupit z anonymity, je registrovaným příznivcem Pirátů. A kdo ví, brzy snad i právoplatným členem.

O politiku se zajímá již od dětství, kdy místo povinné četby trávil hodiny četbou různých periodik. Rád si na věci a dění kolem sebe dělá vlastní názor, který se nebojí prezentovat a obhajovat. Velice se zajímá nejen o politické dění, ale celkově o dění na české, evropské i celosvětové scéně, s jehož vývojem zejména během posledních pár let není spokojen, a rád by se i aktivně podílel na jeho proměně.

Má politická orientace dle 8Values: https://1url.cz/szswa

Navrhni úpravu