Mgr. Martin Mareda

Narodil se v dubnu roku 1976 v Chrudimi, ale po šesti letech se dostal řízením osudu do Tábora, kde žije dodnes. Po studiích na místním gymnáziu se upsal Jihočeské univerzitě, kterou úspěšně dokončil s titulem Mgr.. Jeho profesní dráha měla směřovat do učitelství pro střední školy s podivuhodnou aprobací dějepis-latina. Náhoda tomu ale chtěla, že na civilní službu zamířil do Centra Auritus, které se věnuje závislým osobám na drogách, tak jejich nejbližším rodinným příslušníkům. Po absolvování civilní služby v Auritu zakotvil a pracuje zde s nadšením do současnosti. V roce 2009 získal od Ministerstva zdravotnictví odbornou způsobilost - adiktolog.

Rodinné poměry : ženatý s dvěma dcerami a synem

Koníčky : hudba( aktivní hraní v kapele Peshata), vše co se týká nahrávání a mixování.

V komunální činnosti by viděl svůj přínos v kulturní oblasti (20 let je aktivním hudebníkem), sociální neziskové oblasti a v boji proti tepelnému monopolnímu hospodářství v Táboře. Na celorepublikové bázi by rád vnášel podněty a názory v drogové problematice a zapojil se do diskuse o autorském zákoně.

V roce 2017 kandiduje do sněmovních voleb jako člen Pirátské strany za krajské sdružení Jihočeský kraj. V roce 2018 kandiduje do komunálních voleb v Táboře jako člen Pirátské strany. V říjnu 2018 se stává zastupitelem. Je členem Komise sociální a Komise pro pohledávky.

Navrhni úpravu