Jaroslav Hansal

Jsem členem a místopředsedou v Pirátské straně v Českých Budějovicích. Jsem členem Komise města pro cestovní ruch. Mám na starosti tvorbu, propagaci a správu webu a Facebooku budějovického místního sdružení. Narodil jsem se a celý život žije v Českých Budějovicích.

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Českých Budějovicích (obor Strojírenská technologie) a obor Výpočetní technika při Gymnáziu Kaplice.

Prošel jsem několika budějovickými firmami (Grafo, Koh-i-noor, Český telecom), kde jsem se věnoval převážně programování webů a web aplikací, postupně jsem se vypracoval na vedoucího výpočetního střediska. Následně jsem založit vlastní softwarovou a dopravní firmu Bohemiasoft s.r.o., specializovanou na tvorbu web stránek a internetových obchodů. V této firmě, která se postupně rozrostla až na 20 zaměstnanců, pracuje i v současnosti na pozici jednatele.

Angažuje se v aktivitách souvisejících s cestovním ruchem, IT, propagací, internetem a technologiemi. Mám poměrně široké zájmy - kromě rodiny (3 děti) a IT, turistika, cestování, UL létání, tenis, střelba, motocykl, renovace veteránů…

Navrhni úpravu